Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіКитайський автовиробник вперше спробує свої сили у Японії

Китайський автовиробник вперше спробує свої сили у Японії

Про майбутню експансію на японський авторинок оголосив перший китайський бренд – свої сили спробує BYD. Вже створена дочірня компанія BYD Auto Japan, анонсована продуктова лінійка, а журналістам показали перший автомобіль марки – ним став кросовер Atto 3.

Продажі BYD Atto 3 в Японії почнуться в січні наступного року, влітку локальну гаму поповнить хетчбек Dolphin, а восени – седан Seal. Про адаптацію китайських електромобілів до японського ринку не повідомляється, тому, очевидно, моделі відрізнятимуться лише розташуванням керма. У такому разі BYD Atto 3 відзначиться запасом ходу до 485 кілометрів, BYD Dolphin – до 471 кілометра, а BYD Seal – до 555 кілометрів. Всюди йдеться про вимірювання за оптимістичним циклом NEDC.

За пів року, що залишилися до початку продажів, BYD планує створити сервісну та дилерську мережі, отже у китайських електромобілів буде повний технічний супровід. Недооцінювати фірму BYD не варто: завдяки успіхам у Піднебесній ця марка вже обійшла за продажами Tesla, тож до Японії приходить один зі світових лідерів у сфері електромобілебудування.

Успіхи BYD позначилися на капіталізації компанії – станом на червень цього року китайський гігант увійшов до трійки лідерів в автомобільному бізнесі, поступившись лише Tesla та Toyota. Унікальність BYD полягає в тому, що фірма практично не залежить від постачальників – на власних заводах випускають й акумулятори, й електронні компоненти.

До речі, ви можете купити собі чашку з логотипом BYD у нашій крамниці.

Підтримайте "АвтоСвіт", підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img