Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіКитайський MG Marvel R кинув виклик європейським електрокросоверам

Китайський MG Marvel R кинув виклик європейським електрокросоверам

Новий електричний кросовер колись британської, а зараз китайської марки MG тепер офіційно можна купити в Європі. Ціни на MG Marvel R встановлені в межах від 40 до 50 тисяч євро.

Дивно чи ні, але новий кросовер є не більш ніж перелицьованою моделлю R Auto – суббренда компанії SAIC Roewe. Екстер’єр автомобіля повністю зберіг стилістику прототипу. Європейська версія взагалі не має відмінностей від китайської, крім інших логотипів. Розміри кросовера становлять 4674 мм завдовжки, 1919 мм завширшки та 1618 мм заввишки, колісна база – 2800 мм.

У салоні зміни є, але вони мінімальні. В першу чергу світлий тон інтер’єру змінився на темне оформлення. Кермо отримало три спиці та суворіший дизайн. Трохи нижче величезного центрального дисплея встановили додаткові сенсорні клавіші. У китайській специфікації всі кнопки були віртуальними.

А ось технічна частина зазнала деяких змін. У Китаї автомобіль оснащується двома варіантами силових агрегатів. У першому електродвигун працює на задній осі (186 к.с., 410 Нм). Топова комплектація пропонує покупцям два електромотори на кожній з осей. Така силова установка сумарно видає 302 к.с. потужності та 665 Нм крутного моменту. Ємність акумуляторної батареї – 69,9 кВт-год, запас ходу – 505 км за циклом NEDC. У Британії потужність силових агрегатів Marvel R зменшиться до 180 та 288 к.с. відповідно. Батарея матиме ту ж ємність, але запас ходу обчислюється за методикою WLTP, згідно з яким машина не зможе проїхати понад 402 кілометрів.

Відзначимо, що суббренд R Auto створений у 2020 році виключно для електромобілів. Першою його моделлю став електроседан R Auto ER6, який деякий час продавався під  материнською маркою Roewe.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img