Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіLexus показав концепт 7-місного електрокросовера

Lexus показав концепт 7-місного електрокросовера

Компанія Lexus оприлюднила фотографії концепту нового електричного кросовера. За однією з версій, він може стати «зеленим» наступником Lexus RX L.

Ніяких технічних подробиць про модель немає, не оголошено навіть назву – поки вона називається просто Lexus Electrified SUV. Відомо лише, що кросовер отримає три ряди сидінь та повністю електричну силову установку. Відповідно до стратегії електрифікації Lexus, до 2030 року марка матиме електромобіль в кожному сегменті. Також до кінця десятиліття в Європі, Північній Америці та Китаї компанія продаватиме лише електромобілі, а ще через п’ять років автомобілі Lexus із традиційним ДВЗ зникнуть з інших ринків.

Поки що Lexus продає тільки один електромобіль – UX 300e, але вже на підході електричний кросовер RZ 450e. Він побудований на платформі e-TNGA та вважається преміальним аналогом Toyota bZ4X. Технічні характеристики RZ 450e поки не оприлюднені, але, швидше за все, він буде потужнішим за bZ4X, топова модифікація якого оснащена двомоторною 218-сильною установкою, – на це натякає індекс 450e.

Повноцінний дебют Lexus RZ 450e очікується протягом 2022 року, а прем’єра Lexus Electrified SUV може відбутися вже наприкінці цього року або на початку наступного.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img