Автомобільні бренди в Україні
Автомобільні бренди в Україні
ГоловнаНовиниВ світіMercedes-Benz вперше за п'ять років поступився BMW

Mercedes-Benz вперше за п’ять років поступився BMW

У 2021 році компанія Mercedes-Benz реалізувала у світі 2,05 мільйона автомобілів. Таким чином, компанія зі Штутгарта вперше за п’ять років поступилася першістю у списку найбільш популярних преміуммарок землякам з BMW, яким за 2021 вдалося збути 2,2 мільйона машин.

Як зазначає Mercedes-Benz, драйвером продажів минулого року стали плагін-гібриди та повністю електричні автомобілі. Загалом компанія реалізувала 227 458 «зелених» машин, що на 69% більше, ніж роком раніше. З них 48 936 автомобілів – це електричні моделі лінійки EQ, у тому числі 16 370 екземплярів флагманського EQS, роздрібний продаж якого розпочався у грудні.

На тлі дефіциту мікроелектроніки Mercedes-Benz довелося зосередитися на випуску найбільш маржинальних моделей: наприклад, S-Class, продажі якого збільшилися на 40%, а також розкішних Maybach (+51%) та «заряджених» моделей Mercedes-AMG (+17%).

Прогноз Mercedes-Benz на 2022 рік поки що звучить не надто оптимістично. Так, компанія заявила, що ситуація з постачанням комплектувальних залишається нестабільною, й очікується, що вона вплине на виробництво та продаж у найближчі квартали.

Підпишіться на наш Telegram-канал або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_img
spot_img
spot_img