Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіMini показала концепт нового електричного кросовера

Mini показала концепт нового електричного кросовера

Британська марка Mini представила концепт нового електричного кросовера Aceman, який має стати нащадком моделі Paceman.

Новинка має зайняти місце між Mini Cooper та Mini Countryman. При довжині 4,05 м і висоті 1,59 м він на 20 сантиметрів довший і на 16 сантиметрів вищій за актуальний Mini Cooper SE. З іншого боку, Aceman значно коротший, ніж нинішній Countryman.

Зовнішність новинки виконана у трохи нетиповому для бренду стилі. Одна тільки квадратна світлотехніка дуже оригінальна та незвичайна. До речі, головним конкурентом Aceman на ринку називають китайсько-німецький Smart #1.

А ось салон зробили доволі стандартним. Майже всі деталі інтер’єру так чи інакше зустрічаються на інших моделях компанії. Йдеться в першу чергу про характерний круглий дисплей на передній панелі, який виступає як віртуальна панель приладів, так і в ролі мультимедійної системи.

На жаль, жодної інформації про силову установку поки немає. Однак цілком імовірно, що новинка базується на архітектурі BMW FAAR, на якій також буде збудовано майбутній BMW X1. Чи піде машина у серію, поки не повідомляється.

До речі, вже зараз ви маєте можливість купити чашку з логотипом Mini або з логотипом будь-якого автомобільного бренду.

Підтримайте "АвтоСвіт", підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img