Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіMitsubishi розкрила характеристики нового ASX

Mitsubishi розкрила характеристики нового ASX

На початку цього року альянс Renault-Nissan-Mitsubishi представив дорожню карту розвитку та, серед іншого, анонсував нове покоління кросовера ASX, яке буде збудовано на платформі CMF-B. Тепер європейський офіс японської марки розповів про те, які силові установки отримає модель.

Всі вони запозичені у Renault Captur. Базовою для нового Mitsubishi ASX стане літрова «турботрійка» на 91 к.с., що поєднується з 6-ступеневою «механікою». Сходинкою вище йде 1,3-літрова 140-сильна «турбочетвірка», з якою як альтернативу МКП запропонують 7-ступеневий «робот» з подвійним зчепленням. Крім того, у кросовера з’являться одразу дві гібридні версії – звичайна та з можливістю зарядки від мережі. В обох випадках установка включає 1,6-літровий бензиновий двигун та пару електромоторів, сукупна потужність яких складає 145 і 160 к.с. відповідно. Традиційному гібриду виділили блок акумуляторів всього на 1,3 кВт-год, у «розеткового» ємність становить 10,5 кВт-год.

Виробництво нового ASX налагодять на заводі Renault в іспанському Вальядоліді. Продаж стартує у березні 2023 року. Усі згадані версії силових установок будуть доступні з першого дня, при цьому їх вибір може змінюватися в залежності від ринку.

Крім ASX зараз Mitsubishi готує для Європи ще одну модель на французькій платформі – хетчбек Colt. Швидше на все, він стане близьким аналогом Renault Clio й також пропонуватиметься у вигляді гібрида.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img