Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіНімеччина не дасть згоду на заборону автомобілів з ДВЗ

Німеччина не дасть згоду на заборону автомобілів з ДВЗ

Німеччина не підтримає план Єврокомісії щодо запровадження заборони на продаж автомобілів із двигунами внутрішнього згоряння. Про це повідомив міністр фінансів країни Крістіан Лінднер.

Лінднер назвав рішення Єврокомісії неправильним і заявив, що країна не збирається давати свою згоду через серйозну загрозу, яку вона становить для галузі. Пізніше в соцмережах Лінднер запропонував компроміс – перевести автомобілі з ДВЗ на синтетичне пальне, завдяки якому вдасться знизити обсяги шкідливих викидів, не вбиваючи всю галузь.

З аналогічною пропозицією раніше цього року виступав міністр транспорту Німеччини Фолькер Віссін, який заявив, що автопрому не можна покладатися лише на електрику та водень.

План Єврокомісії критикують не лише у Німеччині. Проти виступають члени урядів інших найбільших економік ЄС – Франції та Італії, посилаючись на безпрецедентний економічний збиток, який може спричинити тотальну заборону на торгівлю машинами з ДВЗ. За прогнозами аналітиків, близько однієї десятої з 830 тисяч робочих місць в індустрії тільки в Німеччині може опинитися під загрозою.

Остаточне рішення щодо плану має бути ухвалене найближчими місяцями після отримання відповідей від країн-членів Євросоюзу.

Завітайте до крамниці "АвтоСвіту" за аксесуарами та подарунками для автомобілістів. Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_img