Автомобільні бренди в Україні
Автомобільні бренди в Україні
ГоловнаНовиниВ світіNissan клонував Renault Kangoo

Nissan клонував Renault Kangoo

Компанія Nissan представила новий «каблучок» Townstar, який, по суті, є адаптованою до бренду копією Renault Kangoo третьої генерації.

З місця водія Townstar відрізняється від Kangoo тільки емблемою на кермі та іншими незначними деталями. Зате зовні у Townstar власний дизайн передка, більш агресивний, ніж у Kangoo. Відмінності ззаду зводяться до зміненого малюнку ліхтарів, при цьому їх форма – така сама, як у Kangoo.

Компанія Nissan представила відразу вантажну і пасажирську версії Townstar в стандартному короткому кузові. У Kangoo буде також подовжена версія, а ось Nissan з приводу довгого Townstar поки нічого не говорить. Вантажна версія вміщує до 3,9 кубометра вантажу масою до 800 кг. У пасажирського виконання об’єм багажника становить 775 літрів.

Зараз для Townstar заявлений тільки один традиційний двигун, а саме бензинова 1,3-літрова «турбочетвірка» потужністю 130 к.с. У Renault Kangoo вона поєднується з 6-ступеневою МКП або 7-ступеневим «роботом» DCT (з двома зчепленнями). Nissan з приводу коробок передач для своєї машини поки нічого не говорить. Для Kangoo, нагадаємо, доступний також 1,5-літровий турбодизель в трьох варіантах потужності. Судячи з усього, Nissan робить ставку на електричний Townstar EV з електродвигуном потужністю 90 кВт (122 к.с.) і батареєю ємністю 44 кВт-год, повної зарядки якої має вистачити на 285 км за циклом WLTP.

Разом з дебютом Townstar компанія Nissan оголосила про перейменування старших комерційних моделей в Європі: фургон NV300 (клон Renault Trafic) тепер називається Primastar, а NV400 (клон Renault Master) – Interstar. Що до пікапа Nissan Navara, то він наприкінці цього року залишає європейський ринок.

Підпишіться на наш Telegram-канал або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.