Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіNissan перестав приймати замовлення на електричний кросовер Ariya

Nissan перестав приймати замовлення на електричний кросовер Ariya

Компанія Nissan призупинила приймання замовлень на електричний кросовер Ariya через проблеми на виробництві. Як з’ясував Reuters, план з випуску моделі довелося скоротити майже на третину.

Виробництво Nissan Ariya організовано на заводі у префектурі Тотігі, Японія. Автовиробник мав намір випускати по 9000 таких машин на місяць, проте анонімні джерела стверджують, що план на березень цього року становить лише 6,9 тисячі штук, на квітень – 5,2 тисячі, а на травень – 5,4 тисячі.

Серед причин зниження виробничих обсягів називають, окрім дефіциту мікрочипів, проблеми з постачанням комплектувальних з Китаю, оскільки на підприємстві постачальника в січні сталася пожежа. Крім того, є складнощі з фарбуванням Ariya – через особливості процесу нерідко виникають дефекти.

У підсумковому звіті компанії за минулий рік даних щодо відвантаження електромобілів цієї моделі немає. При цьому є інформація про продаж моделі на північноамериканському ринку – там у 2022 році реалізували 201 екземпляр Ariya, всі вони були відвантажені в четвертому кварталі.

Проблеми з Nissan Ariya почалися ще до запуску виробництва. Модель, яку представили у 2020 році, і яка стала першим серійним електричним кросовером японської марки, не могли випустити на ринок – старт продажів кілька разів відкладали, а серійне виробництво та відвантаження не могли розпочати через гостру нестачу мікрочипів та інших комплектувальних.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img