Автомобільні бренди в Україні
Автомобільні бренди в Україні
ГоловнаНовиниВ світіNissan продемонстрував чотири електромобілі майбутнього

Nissan продемонстрував чотири електромобілі майбутнього

Під час презентації своєї нової стратегії, компанія Nissan продемонструвала одразу чотири електричних концепт-кари – Chill-Out, Max-Out, Surf-Out та Hang-Out.

Щоправда, у вигляді реального прототипу був показаний тільки кросовер Chill-Out, тоді як інші моделі поки є рендерами. В основі Chill-Out лежить платформа CMF-EV, а рух його, як й інші концепти, приводить силова установка e-4orce, яка живиться від твердотілого акумулятора нового типу. Судячи з «живих» знімків, за габаритами він поступається електричному кросоверу Nissan Ariya, з яким перегукується в дизайні передньої частини.

Chill-Out отримав двоколірний кузов і салон із плоскою підлогою та комфортними сидіннями. В оснащення також включений автопілот, яким до 2026 року Nissan має намір обладнати 2,5 мільйона автомобілів. Кросовер матиме серійне втілення, проте термін прем’єри поки що не розкритий.

Nissan Max-Out – принципово інша модель. Це родстер зі спортивно-футуристичним іміджем та двомісним салоном, орієнтований на водія. Об’єднує Max-Out та інші концепти оптика у вигляді витягнутого паралелепіпеда з округленими кутами.

Пікап Surf-Out має найбільший дорожній просвіт, «піксельний» екран ззаду та вантажну платформу, яка не відокремлюється від кабіни перегородкою – завдяки цьому в ній можна перевозити більш габаритні вантажі, ніж у класичному пікапі.

Четверта концептуальна модель, Nissan Hang-Out, розрахована на сімейний відпочинок на природі. Кросовер забезпечений зсувними дверима та салоном-трансформером: усередині розташовані чотири крісла, які можна повернути передньою частиною один до одного, активувавши автопілот, розгорнути до дверей або відсунути назад, влаштувавши подобу кінотеатру.

До 2026 року Nissan планує значно збільшити обсяги продажів «батарейних» машин, а до 2030 року покаже 23 електрифікованих новинки, в тому числі 15 електромобілів. Значно розширити випуск «зелених» автомобілів компанії допоможуть дешевші та ефективніші твердотілі акумулятори, виробництво яких Nissan збирається запустити вже у 2024 році.

Підпишіться на наш Telegram-канал або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.