Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіНова Toyota Sequoia здивувала паливною економічністю

Нова Toyota Sequoia здивувала паливною економічністю

Американський офіс Toyota повідомив, що на 100 кілометрів пробігу у змішаному циклі новий позашляховик Sequoia із заднім приводом витрачає лише 10,7 літра бензину. Результат вражає, якщо згадати, що попередник був ненажерою й витрачав у півтора раза більше.

Секрет прогресу в паливній економічності простий: у новому поколінні Toyota Sequoia втратила атмосферний двигун V8 та перетворилася на гібрид. Силова установка з електродвигуном, вбудованим у 10-ступеневий «автомат», заснована на турбомоторі V6 об’ємом 3,4 літра. Пікова віддача становить 443 к.с. та 790 Нм. Надбавка в потужності щодо «атмосферника» становить 57 «конячок», а крутний момент – 246 Нм, тобто тягові можливості зросли на 22%.

При цьому на шосе новий позашляховик витрачає 9,8 літра бензину на 100 кілометрів пробігу, тоді як попереднику потрібно 13,8 літра пального. Показники версії з жорстким повним приводом гірші: 11,8 літра в змішаному циклі та 10,7 літра на шосе (було 16,8 та 13,8 літра відповідно).

Переведення рамних позашляховиків Toyota з атмосферних V8 на турбомотори означає прогрес у динаміці та витраті пального, проте ресурс агрегатів нового покоління невідомий. Втім, японська корпорація довела, що й гібриди бувають надійними: у різних рейтингах автомобілів з найдовшим терміном служби фігурують дві електрифіковані моделі Highlander та Prius.

До речі, ви маєте можливість придбати брендовані чашки Toyota у нашій крамниці.

Підтримайте "АвтоСвіт", підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img