Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіНове покоління Chevrolet Bolt «взують» у безповітряні шини

Нове покоління Chevrolet Bolt «взують» у безповітряні шини

Компанія Michelin має намір вивести на ринок безповітряні шини, повністю захищені від проколів, і першою серійною моделлю, яка їх отримає, може стати Chevrolet Bolt наступного покоління.

Офіційних підтверджень з боку Chevrolet, проте, поки немає. Американські журналісти припускають, що спадкоємець актуального Bolt з’явиться у 2025 році, але не факт, що назва моделі збережеться. Що ж до безповітряних шин Michelin Uptis, то ще у 2019 році компанія тестувала їх саме на Chevrolet Bolt. Втім, за два роки після цього їх приміряв ще й Mini Cooper SE.

Як запевняють у Michelin, шини Uptis складаються з композитного каучуку та полімерного скловолокна, що дозволяє легко витримувати вагу електромобіля. У процесі розробки цих шин компанія зареєструвала 50 патентів. Головна перевага безповітряної шини Uptis у тому, що вона захищена від проколів.

Нагадаємо, раніше концерн General Motors оголосив глобальне відкликання близько 140 тисяч автомобілів у зв’язку з ризиком займання. GM відкликав усі Bolt EV та EUV 2017-2022 модельних років через проблеми з батареєю. Їхній постачальник, компанія LG Chem, погодилася відшкодувати витрати у розмірі 1,9 мільярда доларів, пов’язані з відкликанням Bolt, хоча репутація концерну, безперечно, постраждала.

Цікаво, що американці відмовляються коментувати майбутнє моделі Bolt. Не виключена можливість повного зняття її з конвеєра та заміна іншим електромобілем.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img