Автомобільні бренди в Україні
Автомобільні бренди в Україні
ГоловнаНовиниВ світіНовий Citroen C4 не дотягнув до п'яти зірок в краш-тестах Euro NCAP

Новий Citroen C4 не дотягнув до п’яти зірок в краш-тестах Euro NCAP

Нове покоління Citroen C4, українські ціни якого вже відомі, побудовано на сучасній платформі CMP з безліччю систем безпеки, однак цього виявилося недостатньо, щоб отримати максимальні п’ять зірок в краш-тестах Euro NCAP.

В минулому році Euro NCAP істотно розширив і посилив програму випробувань. Новий фронтальний удар з 50-відсотковим перекриттям виявив у Citroen C4 слабкий захист ніг передніх сідоків: у водія права гомілка зафіксувала помаранчевий рівень навантажень, у пасажира ліва гомілка зафіксувала червоний, максимально небезпечний рівень, при якому можна залишитися без ноги. В цьому ж тесті помаранчевий рівень навантажень зафіксований на шиї манекена, який імітував 10-річну дитину на задньому сидінні – є ризик отримання перелому.

Обидва бічних удари Citroen C4 витримав добре, але вигин тіла водія при відскоку дуже сильний – коричневий (високий) рівень небезпеки. Центральної подушки безпеки у Citroen C4 немає, тому тест на зіткнення водія і переднього пасажира при бічному ударі не проводився.

Оснащення системами активної безпеки у Citroen C4 гарне, є навіть моніторинг втоми водія, але куди більш важлива для отримання вищої оцінки система автоматичного аварійного гальмування (AEB) працює невпевнено, допускає наїзди на автомобілі та пішоходів, а функція розпізнавання велосипедистів недоступна в базовій комплектації – це опція.

Підсумковий результат краш-тесту для нового Citroen C4 – чотири зірки, що теж непогано. Для порівняння, нові Dacia/Renault Logan і Sandero отримали за підсумками краш-тестів Euro NCAP лише по дві зірки.

Підпишіться на наш Telegram-канал або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_img
spot_img
spot_img