Автомобільні бренди в Україні
Автомобільні бренди в Україні
ГоловнаНовиниВ світіНовий Mitsubishi Outlander пройшов краш-тест. Як впорався?

Новий Mitsubishi Outlander пройшов краш-тест. Як впорався?

Австралійський комітет ANCAP оцінив рівень безпеки кросовера Mitsubishi Outlander четвертого покоління. Автомобіль отримав максимальні 5 зірок, але без зауважень не обійшлося.

Новий Outlander в цілому заслуговує на похвалу за високий рівень безпеки, але в протоколі є кілька неприємних моментів, про які буде корисно знати майбутнім власникам. Так, фронтальний удар, що імітує виїзд на зустрічну смугу, виявив прикордонний помаранчевий рівень навантажень у районі колін та стегон манекена-водія, що означає високу ймовірність отримання сильних ударів та переломів. При фронтальному ударі об стіну прикордонний помаранчевий рівень навантажень зафіксований на голові та тулубі манекена-пасажира, що сидів на задньому сидінні. Захист від хлистових травм на передніх сидіннях, який оцінюється за допомогою окремого краш-тесту – на «трійку», помаранчевий рівень.

Outlander для австралійського ринку в базі має повний комплект подушок безпеки, у тому числі центральну, встановлену між передніми сидіннями. ANCAP визнав геометрію цієї подушки такою, що не відповідає вимогам, через недостатню площу покриття, за що й нарахував японському кросоверу штрафний бал за потенційне зіткнення манекенів при бічних краш-тестах.

Згадаємо також, що 1,75 штрафного бала новий Outlander отримав за надто високу масу (від 1645 кг у спорядженому стані), що створює додаткову загрозу для інших учасників ДТП. Захист дітей визнаний дуже високим, одним з найкращих в історії ANCAP (92%).

Підпишіться на наш Telegram-канал або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_img
spot_img
spot_img