Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіНовий Renault Kadjar сфотографували під час випробувань

Новий Renault Kadjar сфотографували під час випробувань

Renault Kadjar першої генерації дебютував навесні 2015 року, отже йому вже час не просто оновлюватись, а змінюватись суттєво. Французи це розуміють, тому вже відправили на дорожні випробування другу генерацію моделі.

Новий Renault Kadjar в деяких ракурсах нагадує Nissan Qashqai, що більш ніж логічно, оскільки ці автомобілі є прямими родичами.Але зверніть увагу на фронтальну частину Kadjar – дизайн діодної оптики виконаний з оглядкою на концептуальний Megane eVision, це видно навіть попри щільний камуфляж.

Спираючись на вже оприлюднені глобальні плани Renault, можна припустити, що в моторній гамі Kadjar з’являться гібридні силові установки з можливістю підключення до розетки і без такої функції. Втім, зовсім без «чистих» двигунів внутрішнього згоряння поки не обійдеться. Базовим стане актуальний бензиновий 1,3-літровий турбомотор. А ось дизелів французи вже не запропонують, так само як не зробили це для Nissan Qashqai.

Дата виходу нового Renault Kadjar на ринок поки не оголошена, але ми очікуємо, що прем’єра моделі відбудеться до кінця поточного року.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img