Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіНовий суперкар Lamborghini потрапив на шпигунське відео

Новий суперкар Lamborghini потрапив на шпигунське відео

Компанія Lamborghini почала дорожні випробування секретної новинки. За однією з версій, йдеться про екстремальну версію Aventador S під назвою Jota, яка отримає 770-сильний двигун.

Закамуфльований прототип в кузові Aventador S має нестандартні для моделі дифузор та вихлопну систему – вочевидь, їх запозичили у SVJ. За попередніми даними, під капотом суперкара стоїть 6,5-літровий бензиновий V8, який видає понад 770 к.с. потужності.

Очікується, що версія Jota стане останньою для актуального Aventador. Вже до 2024 року всі моделі Lamborghini отримають електрифіковані силові установки в рамках стратегії компанії щодо зниження кількості шкідливих викидів. Huracan, Aventador і кросовер Urus стануть гібридами, а також в лінійці марки з’явиться повністю електричний суперкар – це станеться у 2025 році.

До речі, на цьому тижні стало відомо, що концерн Volkswagen Group отримав від швейцарської компанії Quantum Group пропозицію продати Lamborghini за 7,5 мільярда євро. Німці відмовились.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img