Автомобільні бренди в Україні
Автомобільні бренди в Україні
ГоловнаНовиниВ світіОновлену Mazda CX-5 позбавили переднього приводу

Оновлену Mazda CX-5 позбавили переднього приводу

Кросовер Mazda CX-5 пережив оновлення, яке може стати останнім для моделі поточної генерації. Одна з ключових новин рестайлінгу, окрім змін в зовнішності, – кросовер став виключно повноприводним.

Від дореформеної моделі оновлена CX-5 відрізняється тривимірним малюнком решітки радіатора замість «сітки», більшим повітрозабірником спереду, а також фарами та ліхтарям з горизонтальними діодними смужками. Особливі розпізнавальні знаки отримали варіанти з турбомотором: їх можна відрізнити за чорним глянцем в екстер’єрі та червоним декором в салоні або за одноколірним кузовом і сріблястими колісними дисками.

Усередині з’явилися комфортніші сидіння, а в оздобленні застосовується шкіра Nappa. За запевненням марки, рівень шуму і вібрації в салоні вдалося помітно знизити завдяки налаштуванню параметрів демпфірування і більш жорстким точкам кріплення, а 6-ступеневий «автомат» став «чутливішим» і забезпечує тепер більш плавне прискорення. Також кросовер отримав систему вибору режимів їзди Mazda Intelligent Drive Select (Mi-Drive). Повний привод став стандартним навіть для базових версій. Моторна гамма змін не зазнала.

На початку наступного року оновлений CX-5 добереться до європейського ринку, а пізніше у 2022 році Mazda може представити нову генерацію моделі. За попередніми даними вона переїде на задньоприводну архітектуру і завдяки більш преміальному іміджу зможе конкурувати з Lexus NX, Audi Q5 та BMW X3.

Підпишіться на наш Telegram-канал або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.