Автомобільні бренди в Україні
Автомобільні бренди в Україні
ГоловнаНовиниВ світіOpel отримає нового генерального директора

Opel отримає нового генерального директора

Уве Хохгешуртц, який зараз займає пост Генерального директора регіонального підрозділу Renault (Німеччина, Австрія і Швейцарія), призначений новим Генеральним директором Бренду Opel. Він вступає на посаду з 1 вересня 2021 року. Німецький бренд Групи Stellantis зараз розширює свою комерційну діяльність – в тому числі в Китаї – і активно входить в епоху електромобільності. Уве Хохгешуртц змінить на цій посаді Міхаеля Лошеллера, який прийняв рішення продовжити професійну діяльність за межами Групи Stellantis.

Уве Хохгешуртц приєднається до команди топменеджерів Stellantis і буде підпорядковуватися безпосередньо Генеральному директору Stellantis Карлосу Таваресу. Він почав свою кар’єру в автомобільній сфері в 1990 році в компанії Ford, після чого у 2001 році перейшов у VW, а у 2004 – в Renault. Хохгешуртц вивчав ділове адміністрування в Німеччині (Вуппертальського і Кельнський університети), Великобританії (Бірмінгемський університет) і Франції (Університет Париж-Дофін).

«Я хочу щиро подякувати Міхаелю і команді за створення міцного і стійкого фундаменту для Бренду Opel. Таке вражаюче вдосконалення Бренду відкриває блискучі перспективи для його подальшого глобального комерційного розвитку. Я впевнений, що завдяки своєму більш ніж 30-річному досвіду роботи в автомобільній індустрії Уве успішно очолить Бренд Opel на новому етапі його історії. Я бажаю Міхаелю всього найкращого на новому терені», – прокоментував генеральний директор Stellantis Карлос Таварес.

Підпишіться на наш Telegram-канал або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.