Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіПерший електрокросовер Toyota відкликають ледь не відразу після старту продажів

Перший електрокросовер Toyota відкликають ледь не відразу після старту продажів

Компанія Toyota оголосила про відкликання свого першого електричного кросовера bZ4X, який вийшов на ринок лише кілька місяців тому. Ремонт знадобився 2700 екземплярам. До акції приєдналася й Subaru, яка випускає кросовер-близнюк Solterra, розроблений спільно з Toyota – в сервіс спрямують близько 2600 штук.

Причина парного відкликання криється у виробничій помилці, через яку колеса кросоверів можуть відвалитися. Як повідомляє японський регулятор, до цього можуть призвести різкі повороти та різке гальмування: через них болти можуть послабитись, колеса почнуть хитатися і в результаті можуть злетіти з осі.

Поки що не надходило інформації про аварії, пов’язані з дефектом, але регулятор не рекомендує власникам bZ4X та Solterra користуватися своїми кросоверами, доки вони не будуть відремонтовані. За словами представника Toyota, відклична акція торкнулася не всіх вироблених машин, проте загальний обсяг випуску він не розкрив.

Toyota bZ4X та уніфікований з ним Subaru Solterra дебютували у серійному статусі восени минулого року. Електромобілі схожі зовні, ділять одну платформу (e-Subaru Global Platform, вона ж «тойотівська» e-TNGA), мають у топовому варіанті двомоторну силову установку розробки Subaru та повний привод. Сумарна віддача двигунів – 217 к.с., а запас ходу з батареєю ємністю 71,4 кВт-год становить 460 кілометрів.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img