Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіПікап Toyota Tacoma визнали небезпечним. Відео

Пікап Toyota Tacoma визнали небезпечним. Відео

Страховий інститут безпеки дорожнього руху США (IIHS) провів краш-тести пікапа Toyota Tacoma 2022 року й визнав його небезпечним для пасажирів.

У випробуваннях брала участь модель з подовженою пасажирською кабіною. Минулого разу вантажівка отримала оцінку «погано» через те, що під час зіткнення задні ресори машини пробили паливний бак, що може призвести до займання. Цього разу інженерам вдалося покращити безпеку пікапа, однак для пасажирів аварії все одно становлять серйозну небезпеку.

Конструкцію Tacoma перевірили у зіткненні об нерухомий бар’єр з частковим перекриттям з пасажирського боку. В результаті удару дверна рама та частина панелі приладів «влетіли» в салон. Фахівці зазначили, що подібний зсув елементів може призвести до травм ніг пасажира. Крім того, у момент зіткнення голова манекена вдарилася об ручку передньої стійки.

У п’ятьох інших краш-тестах пікап показав пристойний результат. Експерти поставили максимальний бал системі запобігання лобовим зіткненням, а також задовільну та хорошу оцінку заслужили галогенні та світлодіодні фари. При цьому інститут не перевіряв пікап на запобігання зіткненням з пішоходами.

До речі, на початку червня американські фахівці перевірили безпеку Jeep Wrangler. Позашляховик 2022 року перекинувся при зіткненні з бар’єром.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img