Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіPorsche відкликає майже 200 тисяч машин через проблеми з фарами

Porsche відкликає майже 200 тисяч машин через проблеми з фарами

Компанія Porsche виявила, що на деяких її автомобілях відсутні ковпачки, які закривають механізм горизонтального регулювання фар. Ба більше, проблема має глобальний характер і стосується 193 259 примірників Cayman S, Macan, Cayenne та Panamera, вироблених у період з 2002 по 2019 рік. Всі вони підлягають відкликанню для усунення проблеми.

У разі ненавмисного втручання у регулювання світла, фари ближнього світла можуть сліпити зустрічних водіїв, що є неприпустимим. Дилери німецької марки вже знають, як усунути проблему – механіки перевірять фари й встановлять кришку, яка герметизує механізм регулювання фар.

Для Porsche поточний відклик – вже третя глобальна кампанія за неповні п’ятнадцять місяців. Раніше цього року автовиробник вирішив захистити спорткари сімейства 718 від недопалків, а в липні минулого року масштабне відкликання стосувалося електромобілів Taycan. А ви, навіть якщо не є власником автомобіля цієї марки, маєте можливість придбати брендовані аксесуари Porsche у нашій крамниці – собі або на подарунок.

Підтримайте "АвтоСвіт", підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img