Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіRenault хоче продати свою частку в Nissan

Renault хоче продати свою частку в Nissan

Renault вивчає можливість продажу частини своїх акцій Nissan. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на інсайдерів.

Такий крок дозволить французам отримати мільярди доларів, які можна буде витратити на електрифікацію модельного ряду. При цьому частину з 1,83 мільярда акцій, що належать Renault, може викупити сама Nissan, хоча французький концерн розглядає й інших потенційних покупців.

Наразі Renault володіє 43 відсотками акцій Nissan, вартість яких на сьогодні оцінюється приблизно в 7,1 мільярда євро. Nissan, своєю чергою, володіє лише 15 відсотками акцій Renault. За прогнозами аналітиків, французи навряд чи наважаться позбутися всіх акцій: ймовірно, частка буде скорочена до аналогічних 15 відсотків. Це збалансує відносини виробників, не поставивши під загрозу 23-річне партнерство.

Вторговані від продажу цінних паперів 4,65 мільярда євро Renault може вкласти у структурні зміни, які глава компанії Лука де Мео окреслив ще у лютому. План передбачає, серед іншого, виділення окремого підрозділу для розробки та випуску електромобілів. Очікується, що для роботи над акумуляторними машинами Renault залучить партнера. Можливий варіант – китайська Geely, спільно з якою компанія планує випускати гібриди та автомобілі з ДВЗ у Південній Кореї з метою зміцнити своє становище у Китаї.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img