Автомобільні бренди в Україні
Автомобільні бренди в Україні
ГоловнаНовиниВ світіРодстер і купе Mercedes-AMG GT знімають з виробництва

Родстер і купе Mercedes-AMG GT знімають з виробництва

Про те, що новий Mercedes-AMG SL витіснить з лінійки відкриту версію AMG GT, ми чули й раніше. Тепер з’ясувалося, що на спокій відправлять не тільки родстер, але й купе. Видання Motor.es стверджує, що Mercedes вже перестав приймати заявки на спорткари.

Купе GT вийшло у 2014 році як друга (після суперкара SLS) повністю самостійна розробка підрозділу AMG. Родстер з’явився двома роками пізніше. Сімейство охоплювало декілька модифікацій (з індексами S, C, R та R Pro) з 4-літровими двигунами V8 в різних варіантах форсування. Також були випущені гоночні машини категорій GT3 та GT4. Минулого року представили 730-сильний Mercedes-AMG GT Black Series, який встановив новий рекорд Нюрбургринга серед серійних машин. До речі, за традицією сам факт появи «чорної серії» означає, що життєвий цикл моделі добігає кінця.

Суперкупе залишалося найпотужнішим автомобілем бренду до появи 843-сильного гібридного хетчбека AMG GT 63 S E Performance. Чи отримає купе AMG GT наступника – наприклад, у вигляді модифікації AMG SL зі стаціонарним дахом замість м’якого тканинного верху – поки невідомо. В цілому виробник зараз скорочує присутність в нішевих сегментах дводверних автомобілів: в сімействі S-класу залишився тільки седан, а купе та кабріолети C- та E-класів начебто планують замінити єдиною моделлю, на ім’я CLE.

Підпишіться на наш Telegram-канал або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.