Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіРозкрито характеристики гібридного кросовера BMW XM

Розкрито характеристики гібридного кросовера BMW XM

У грудні 2022 року розпочнеться виробництво BMW XM – першої самостійної моделі спортивного підрозділу німецької марки з часів купе M1. Виробник вже розкрив деякі характеристики автомобіля.

На старті продажів позашляховик отримає силову установку, в яку увійдуть нова версія фірмового 4,4-літрового V8 та електромотор, інтегрований у 8-ступеневий «автомат» замість гідротрансформатора. Сукупна віддача системи – 480 кВт (653 к.с.) та 800 Нм, і цього достатньо, щоб розігнатися до 97 км/год приблизно за 3,5 секунди. Для порівняння, для торішнього Concept XM було заявлено 750 к.с. і 1000 Нм, але не поспішайте засмучуватися – у BMW M запевняють, що продуктивніша модифікація вже на підході.

У стандартну комплектацію BMW XM увійдуть:

  • повний привод M xDrive з електроннокерованим блокуванням заднього диференціала;
  • підвіска Adaptive M Professional;
  • система активного придушення кренів з 48-вольтовими електромоторами (вперше на автомобілі BMW M);
  • повнокероване шасі з кутом повороту задніх коліс до 2,5 градуса.

Серед інших особливостей кросовера виробник згадав близький до ідеального розподіл маси по осях. З вимкненим ДВЗ BMW XM зможе проїхати близько 80 кілометрів за циклом WLTP. Щоправда, американцям з їхньою методикою розрахунку запасу ходу обіцяють лише 48 км, причому це попередні дані, які ще належить підтвердити.

Як очікується, ціни починатимуться зі 130 тисяч доларів.

Завітайте до крамниці "АвтоСвіту" за аксесуарами та подарунками для автомобілістів. Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_img