Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіРозсекречено зовнішність нового кросовера Volkswagen Tavendor

Розсекречено зовнішність нового кросовера Volkswagen Tavendor

Volkswagen – рекордсмен за кількістю кросоверів, і практично всі вони носять назви, що починаються на букву Т. Незабаром велика лінійка німецьких кросоверів поповниться черговою моделлю, для якої вибрали ім’я Tavendor.

Насправді ж Tavendor, фотографії якого з’явилися в базі Міністерства промисловості Китаю, є видозміненим Teramont X. Volkswagen у Китаї має спільне підприємство з SAIC, яке випускає вкорочену версію Teramont X на передньоприводній платформі MQB. Новий Tavendor буде аналогом цієї моделі, але виробництвом займеться FAW-Volkswagen.

Кросовер, який трохи перевершує за габаритами Touareg, запропонують з дворядним салоном з посадковою формулою 2+3 та з опціональним R-пакетом. Як повідомляють китайські ЗМІ, Tavendor буде доступний з дволітровою «турбочетвіркою» потужністю 186 к.с., а пізніше лінійка моторів розшириться. З великою ймовірністю, для Tavendor запропонують ті ж агрегати, що і для Teramont X: турбомотор 2.0 TSI на 220 к.с та 299-сильний VR6 2.5 TSI.

Більше подробиць про модель очікується до кінця 2022 року.

Завітайте до крамниці "АвтоСвіту" за аксесуарами та подарунками для автомобілістів. Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_img