Автомобільні бренди в Україні
Автомобільні бренди в Україні
ГоловнаНовиниВ світіРумунська марка Dacia змінює логотип

Румунська марка Dacia змінює логотип

Румунська Dacia, автомобілі якої продаються в Україні бід брендом Renault, представила новий логотип, який буде впроваджуватися поетапно і з’явиться на всіх автомобілях марки у другій половині 2022 року.

Дев’ята за рахунком «айдентика», вперше показана на концепті Dacia Bigster, радикально відрізняється від усіх попередніх – колір хакі «нагадує про близькість бренду до природи», літери «D» і «C» дзеркально відбивають одна одну і, подібно ланкам ланцюга, утворюють міцний зв’язок.

Нова символіка, розроблена дизайнерами Dacia, втілює «простоту, якість і надійність за справедливою ціною», стабільність, вірність власній ДНК, повернення до джерел, технологічність і екологічність. Логотип, навмисно позбавлений прикрас, нагадує, що бренд «фокусується на найголовнішому». При цьому літера «D», яка схожа на стрілку, «переносить погляд в самісіньке серце дизайну».

Історія Dacia почалася у вересні 1966 року, коли філія Renault підписала 10-річну угоду з урядом Румунії про переродження автозаводу UAP (Uzina de Autoturisme Pitesti) в Колібаші. Коли контракт закінчився, Renault і Dacia розлучилися, щоб знову об’єднатися в 1999 році.

Підпишіться на наш Telegram-канал або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.