Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіСедан від Kia провалив важливий краш-тест

Седан від Kia провалив важливий краш-тест

Седан Kia Forte (відомий в деяких країнах як Cerato) провалив краш-тест від американського Страхового інституту дорожньої безпеки (IIHS).

Минулого року IIHS змінив методику бічного краш-тесту: швидкість візка підвищилася з 50 до 60 км/год, а його загальна маса зросла на 27% – до 1905 кілограмів. Поки що автовиробники не встигли адаптуватися до нових вимог, тому за 12 місяців проблеми виникли не тільки у Kia, але й у Subaru, Honda та Mitsubishi.

Незадовільний результат Kia Forte – «заслуга» шторок безпеки, які погано відпрацювали, і надмірної деформації кузова. Експерти назвали недостатнім захист голови та шиї водія, визнали заслабкою структуру кузова, а особливо погані справи з навантаженнями в області торса та тазу – висока ймовірність отримання смертельних травм.

Американський Kia Forte був оновлений минулого року, до кінця життєвого циклу цього покоління залишається менш ніж два роки, тому глобальні доробки малоймовірні. А ось наступне покоління Kia K3/Cerato/Forte мають спроєктувати з урахуванням жорстких тестів IIHS, тому зрештою безпечніше стануть машини по обидва боки океану.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img