Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіСкладено рейтинг найякісніших китайських автомобілів

Складено рейтинг найякісніших китайських автомобілів

Китайська мережа якості автомобілів за підтримки Державного управління КНР з регулювання ринку склала список найменш проблемних автомобілів, вироблених у Піднебесній.

Експерти проаналізували скарги власників, ризики технічних відмов, статистику надійності, безпеки та впливу на довкілля. Варто зауважити, що електромобілів оцінювали окремо від паливних машин.

Найнадійнішими автомобілями за підсумками 2022 року визнали продукцію Dongfeng-Honda. На другому рядку вироби FAW-Volkswagen, GAC-Mitsubishi та Volvo. До першої десятки також увійшли марки Hongqi, GAC-Toyota, Cadillac, FAW-Toyota та FAW-Audi.

Антирейтинг теж є: найнижча якість в автомобілів Jetour, BAIC, SAIC-Skoda та Baojun. Нижче середнього оцінили автомобілі Chery, FAW-Bestune, Kaiyi, Changan-Mazda, Exeed, Beijing-Hyundai та Beinjing-Benz. Експерти розкритикували китайську марку Chery за неналежну якість автомобілів та стандарти обслуговування клієнтів.

Серед електромобілів відзначилися GAC Aion, Arcfox, BYD, Geely Geometry, NIO та Voyah.

Авторитетна агенція J.D. Power теж складає свій рейтинг надійності автомобілів у Китаї, але в лідерах тут традиційні марки: минулої осені найменш проблемними визнали Porsche, Land Rover та BMW, у масовому сегменті похвалили FAW-Toyota, а серед місцевих автовиробників у фаворитах виявилися Wey, Geely та її «дочка» Lynk & Co.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img