Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіСкладено список найнадійніших вживаних автомобілів

Складено список найнадійніших вживаних автомобілів

Експерти британського видання Whatcar спільно зі страховою компанією MotorEasy склали список найнадійніших вживаних автомобілів. Для цього було опитано 25 000 автовласників, які розповідали про проблеми, які вони виявили у своїх машинах за останні два роки.

Рейтинг найнадійніших преміальних кросоверів очолив Volkswagen Touareg, лише 12 відсотків власників якого зіштовхнулися з проблемами за останні два роки. При цьому більшість респондентів наголосили, що неполадки були незначними. У трійку лідерів дорогих позашляховиків також потрапили Porsche Macan та Mercedes-Benz GLE. Серед опитаних автомобілістів лише 13 та 7 відсотків власників цих моделей відповідно поскаржилися на проблеми. Однак власники GLE частіше стикалися з неполадками, пов’язаними з двигуном або електрикою.

У списку найнадійніших середньорозмірних кросоверів беззаперечним лідером стала Toyota RAV4. Єдиним наріканням у двох відсотків власників моделі стали проблеми з підвіскою. Далі у рейтингу розташувалися Honda CR-V попереднього покоління та Lexus NX. Власники цих японських машин переважно мали незначні проблеми з коробкою передач або електронікою.

Крім того, фахівці розповіли про безпроблемні моделі в категорії компактних автомобілів. Тут на першому місці опинився Toyota Aygo, основними перевагами якого власники назвали низьку вартість, економічність та високу надійність. Крім того, у трійці лідерів сегмента опинилися хетчбеки Honda Jazz та Volkswagen up!.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img