Автомобільні бренди в Україні
Автомобільні бренди в Україні
ГоловнаНовиниВ світіSkoda оприлюднила ескіз купеподібного електричного кросовера

Skoda оприлюднила ескіз купеподібного електричного кросовера

Компанія Skoda продовжує підігрівати інтерес до Enyaq Coupe iV – купеподібної версії свого першого електричного кросовера.

Крім похилого даху та зрізаної корми, купеподібну модель відрізняє довжина кузова, збільшена на символічні чотири міліметри, а також більші колеса: їх розмірність варіюється від 19 до 21 дюйма, тоді як «звичайний» Enyaq оснащується лише 18-дюймовими. Задньої частини кузова на ескізі не видно, але зазначається, що на ній розміщено напис Skoda, з боків якого – фірмові С-подібні ліхтарі.

Enyaq Coupe iV відзначився одним з найкращих у класі показників аеродинаміки – 0,234 (0,27 в Enyaq). Завдяки цьому збільшився запас ходу: крос-купе зможе проїжджати до 535 кілометрів за циклом WLTP – на 25 кілометрів більше, ніж найдалекобійніша версія кросовера Enyaq. Об’єм багажника під полицею в результаті переоформлення лінії даху зменшився на 15 літрів – до 570.

Відомо, що вже в базі Enyaq Coupe iV отримає панорамний дах, а також світлодіодну оптику. За доплату Skoda запропонує матричну світлотехніку та підсвічування заглушки, встановленої на місці решітки радіатора. Стандартною стане одномоторна силова установка, що видає 179 к.с. потужності у поєднанні з акумулятором ємністю 62 кВт-год. У «середній» версії крос-купе отримає мотор потужністю 204 «конячки» і батарею на 77 кВт-год, а найпотужнішій модифікації надає рух двомоторна установка сукупною віддачею 265 к.с.

Дебют моделі відбудеться 31 січня у Празі, а у продаж він надійде до кінця першого кварталу нинішнього року.

Підпишіться на наш Telegram-канал або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_img
spot_img
spot_img