Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіSkoda показала салон нового електричного кросовера

Skoda показала салон нового електричного кросовера

Skoda готує до прем’єри великий електрокросовер Vision 7S. Напередодні дебюту, запланованого на 30 серпня, чеська компанія опублікувала зображення, на якому можна побачити салон автомобіля, який дещо нагадує інтер’єри нових Tesla.

Попри великий планшет і футуристичні деталі, на кшталт керма-штурвала, Skoda не наважилася остаточно позбутися традиційних елементів управління: під екраном є панель з шайбами ​​управління клімат-контролем і фізичними клавішами.

Skoda Vision 7S, побудований на електричній платформі з плоскою підлогою, отримає посадкову формулу 2+2+2. Цікавим рішенням стане розташування дитячого крісла: його вбудують у центральний тунель, розтягнутий до третього ряду. Раніше дизайнери пояснили, що це місце найбезпечніше в машині.

Що стосується екстер’єру концепт-кара, то ще в березні Skoda показала розмиту світлину автомобіля – носія нового стилю modern solid («сучасний та надійний»). Чи перетвориться Vision 7S на серійну модель, поки невідомо, але точно вже зараз ви маєте можливість придбати чашку з логотипом Skoda у нашій крамниці.

Підтримайте "АвтоСвіт", підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img