Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіSkoda показала скетчі кросовера Vision 7S

Skoda показала скетчі кросовера Vision 7S

Skoda продовжує поступово підіймає завісу таємниці над концептом Vision 7S – моделлю, яка має продемонструвати напрямок розвитку дизайну марки.

Попри те, що автомобіль на скетчах традиційно наділений гіпертрофованими елементами, за ними, а також за описом, можна скласти враження про зовнішність реального шоу-кара. Однак і сам концепт можна буде побачити вже наприкінці серпня.

Vision 7S, який отримає електричну силову установку, відзначиться широкою та плоскою заглушкою на місці решітки радіатора. У ній видно сім прорізів, а центральна відзначена яскравим помаранчевим акцентом. Таке ж рішення застосовано на задньому бампері, де секції імітують дифузор. З боків від верхньої частини заглушки розташувалися тонкі смужки ДХВ, що переходять на крила, а під ними двосекційні фари. Водночас світлотехніка утворює букву «Т». Та ж літера помітна у формі ліхтарів на кормі.

Бампер отримав алюмінієвий захист, а заднє скло з невеликим нахилом – різьблений козирок. Також можна побачити чорний захист по периметру, колеса, що нагадують по дизайну диски Enyaq Coupe, і двері з «утопленими» ручками. Цікаво, що камера, яка замінює дзеркало заднього виду, помітна лише з одного боку.

Раніше Skoda оприлюднила ескіз інтер’єру Vision 7S, який отримав вертикальний екран мультимедійної системи та приплюснуте кермо-штурвал. А ви вже зараз маєте можливість придбати аксесуари з логотипом Skoda у нашій крамниці.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img