Автомобільні бренди в Україні
Автомобільні бренди в Україні
ГоловнаНовиниВ світіСтали відомі нові подробиці про майбутні електромобілі BMW

Стали відомі нові подробиці про майбутні електромобілі BMW

Нинішньої весни BMW анонсувала Neue Klasse («Новий клас») – гнучку електрифіковану платформу, на яку з 2025 року буде переводити всі свої автомобілі, включно з Rolls-Royce. Тепер британське видання Autocar з’ясувало нові подробиці про подальшу стратегію електрифікації модельного ряду BMW.

Стверджується, що першою машиною на Neue Klasse стане електроседан з внутрішньозаводським позначенням NK1, за розміром його можна порівняти з моделлю третьої серії. Причому продаватися він буде не замість паливних і гібридних «трійок», а паралельно з ними.

«Новий клас» дозволить будувати електромобілі з переднім, заднім або повним приводом, розмірами від седана другої серії до кросовера X7; можна буде варіювати колісну базу, ширину колії, кліренс. Крім суто батарейних машин архітектура підійде для плагін-гібридів та електромобілів на паливних елементах. Згодом Neue Klasse замінить обидві актуальні платформи BMW – передньоприводну FAAR та задньоприводну CLAR.

Разом з «Новим класом» дебютують силові установки наступної, шостій генерації за класифікацією BMW, які перевершать електропривод eDrive п’ятого покоління (використовується в iX3, i4, iX) одночасно і в ефективності, і в потужності. Нові електромотори власної розробки BMW будуть живитися від 800-вольтових акумуляторів, які підтримують швидку зарядку потужністю до 350 кВт (як у Porsche та Audi). Запас ходу може досягати 700 кілометрів. Крім того, плануються «заряджені» електромобілі під вивіскою BMW M.

До появи вищезгаданого NK1 компанія випустить ще три електричних седани: це вже розсекречений i4, а також i5 та i7 – батарейні модифікації п’ятої та сьомої серій відповідно.

Підпишіться на наш Telegram-канал або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.