Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіTesla нарешті запустила виробництво на заводі в Берліні

Tesla нарешті запустила виробництво на заводі в Берліні

22 березня стало важливим днем ​​в історії компанії Tesla, оскільки за два роки після закладки першого каменю берлінський завод Gigafactory офіційно відкрився.

У свій перший європейський завод Tesla вклала найбільшу суму за всю нову історію німецького автопрому: 5 млрд євро. Новий майданчик розмістився в Грюнхайді, за 40 кілометрів на схід від центру Берліна. Крім Ілона Маска на церемонії відкриття заводу був присутній канцлер Німеччини Олаф Шольц, федеральний міністр економіки та кліматичних заходів Роберт Хабек та інші високопосадовці.

Офіційне відкриття заводу, яке, за розрахунками Маска, мало відбутися вісім місяців тому, було відкладено через проблеми з екологією та бюрократією. Поштовхом для швидкого відкриття Giga Berlin став новий план Tesla, який має на меті «екстремальне» зростання виробництва електромобілів. Американська компанія планує найняти 12 000 працівників на Giga Berlin та батарейний завод, що зробить підприємство найбільшим роботодавцем землі Бранденбург. Коли підприємство вийде на повну потужність, воно зможе виробляти близько півмільйона автомобілів на рік та 50 ГВт-год акумуляторних потужностей.

Ілон Маск попередив, що нарощування виробництва займе більше часу, ніж два роки, які знадобилися на будівництво заводу. За прогнозами JPMorgan, у 2022 році завод зможе виробити близько 54 000 автомобілів, потім збільшить виробництво до 280 000 у 2023 році та до 500 000 до 2025 року.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img