Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіToyota Land Cruiser 300 почнуть збирати у Китаї

Toyota Land Cruiser 300 почнуть збирати у Китаї

Зараз Toyota Land Cruiser 300 збирають лише в японському місті Аїчі, проте до початку 2023 року марка може запустити виробництво позашляховика ще й у Китаї.

Land Cruiser 300 офіційно не імпортують до Китаю. Тамтешні мешканці можуть придбати позашляховик лише через сірих дилерів, які привозять машини з країн Близького Сходу. Однак незабаром ситуація зміниться. Прототипи Land Cruiser 300, зібрані на спільному підприємстві FAW-Toyota в провінції Ченду вже помітили на дорогах під час випробувань. До 2020 року на цьому заводі збирали Land Cruiser Prado, а до 2016 року там випускали Land Cruiser 200. Через низький попит на модель, компанії відмовилися від локального виробництва, зробивши вибір на користь прямих постачань позашляховиків з Японії.

Налагодити місцеве виробництво Land Cruiser 300 японці вирішили частково через припинення продажів автомобілів у РФ, яка розв’язала віну в Україні. Іншою причиною вважається дефіцит мікроелектронних компонентів, який вдруге відчуває японське підприємство. Через брак комплектувальних, черга за Land Cruiser 300 в Японії розтяглася на чотири роки.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img