Автомобільні бренди в Україні
Автомобільні бренди в Україні
ГоловнаНовиниВ світіToyota Land Cruiser 300 пройшов краш-тест. З яким результатом?

Toyota Land Cruiser 300 пройшов краш-тест. З яким результатом?

Незалежна організація ANCAP (входить до міжнародної асоціації Global NCAP) провела серію краш-тестів Toyota Land Cruiser 300, який нещодавно вийшов на ринки Австралії та Нової Зеландії.

У тестах взяв участь Land Cruiser 300 нового покоління у специфікації для місцевих ринків, з правим розташуванням керма та 3,3-літровим турбодизелем під капотом. 7-місний позашляховик був оснащений вісьмома подушками безпеки, переднатягувачами ременів безпеки, адаптивним круїз-контролем, системами ABS та ESP, системою автоматичного екстреного гальмування, системою моніторингу «мертвих» зон та контролю стану водія, а також системою моніторингу руху у смузі.

Випробування за методикою ANCAP включають вісім етапів. Це фронтальний удар на швидкості 64 км/год з перекриттям 40%, фронтальний удар на швидкості 50 км/год у жорсткий бар’єр зі 100-відсотковим перекриттям, фронтальний удар у деформований бар’єр, що рухається назустріч, бічний удар, бічний удар у стовп, а також стендові випробування крісел (імітація удару ззаду), тест на безпеку пішоходів та випробування систем превентивної безпеки.

Toyota Land Cruiser заробив п’ять зірок. Безпеку водія та дорослих пасажирів оцінили на 34,08 бала з 38 можливих (89%), безпеку пасажирів-дітей – на 43,60 бала з 49 (88%), травмобезпеку для пішоходів – на 44,02 бала з 54 (81%), а превентивну безпеку – на 12,40 бала з 16 (77%).

Підпишіться на наш Telegram-канал або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.