Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіToyota розробила механічну коробку передач для електромобілів

Toyota розробила механічну коробку передач для електромобілів

Компанія Toyota подала патентну заявку на свій новий винахід – механічну коробку передач для повністю електричних автомобілів. Що це – революція або холостий постріл?

Все виглядає натурально: є традиційний важіль перемикання, як на GR 86, й навіть педаль зчеплення, але все це працює не як у машинах із двигунами внутрішнього згоряння. І педаль, і важіль сам виробник у документі називає «псевдо», й каже, що жодної практичної функції вони не несуть. Тобто все це служить лише для розваги та підключається по проводах.

При «перемиканні передач» спеціальний контролер обчислюватиме віртуальні оберти двигуна й зображатиме їх на панелі приладів, при цьому симуляція зміни передач супроводжується характерним звуком, спричиненим перериванням тяги електромоторів.

До речі, тема електромобілів з механічною коробкою передач не нова. Наприклад, компанія Electrogenic вже не перший рік займається конвертацією старих автомобілів у електромобілі. Один з її останніх проєкт – Porsche 356, якому залишили оригінальну 4-ступеневу «механіку», але нею також можна лише «гратись», імітуючи зміну передач.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img