Автомобільні бренди в Україні
Автомобільні бренди в Україні
ГоловнаНовиниВ світіToyota закриває заводи через новий спалах коронавірусу

Toyota закриває заводи через новий спалах коронавірусу

Заводи компанії Toyota у Японії будуть закрити з 21 по 24 січня через новий спалах коронавірусу. Про це повідомляє тамтешнє видання Nikkei.

Через тимчасове закриття заводів Toyota доведеться скоротити виробничий план, і без того урізаний через проблеми з постачанням мікроелектроніки: за підрахунками фахівців, у січні компанія випустить на 47 тисяч автомобілів менше, ніж планувалося. Серед «втрачених» автомобілів буде і новий Land Cruiser 300, який став дефіцитною моделлю практично відразу після дебюту в червні минулого року: черга за позашляховиком розтяглася на чотири роки, про що Toyota попередила офіційно.

Проблеми з вірусом виникли на додачу до кризи з постачанням запчастин. Toyota, яка накопичила на складах додаткові компоненти, тривалий час зберігала нормальний темп випуску автомобілів, проте запаси танули, і з минулого року автогігант почав відправляти підприємства у «відпустку». Цього тижня компанія переглянула план, згідно з яким за підсумками поточного фінансового року (закінчується 31 березня) збиралася випустити дев’ять мільйонів автомобілів.

Підпишіться на наш Telegram-канал або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_img
spot_img
spot_img