Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіУ Bentley розповіли про перший електромобіль марки

У Bentley розповіли про перший електромобіль марки

Керівник компанії Bentley Едріан Холлмарк оголосив про плани до кінця 2022 року вивести на випробування перший електромобіль британської марки, а також поділився деякими подробицями про майбутню новинку.

Холлмарк розповів, що перший електромобіль Bentley отримає прогресивний дизайн, а також низку сучасних аеродинамічних рішень. Водночас новинка збереже фірмову стилістику бренду, а інтер’єр електромобіля отримає розкішне оздоблення. За словами Едріана Холлмарка, дизайнери на 85% затвердили екстер’єр моделі. При цьому розробка салону завершена на 95%. Однак, досі невідомо, який кузов отримає електромобіль.

Одним з найцікавіших рішень стане відсутність класичного зовнішнього порту для заряджання акумуляторів. Британські фахівці розробляють оригінальні рішення, які дозволять заряджати батареї електромобіля «по повітрю» або за допомогою роботизованих технологій. На думку представників компанії, подібне рішення позбавить власників електромобілів зайвих проблем.

А ще керівник Bentley повідомив, що батарейна модель увійде до однієї цінової категорії з актуальною лінійкою бренду. Він порівняв вартість майбутньої новинки з седаном Mulsanne, вартість якого становила близько 250 000 фунтів стерлінгів.

Нагадаємо, наприкінці січня компанія Bentley розкрила подробиці своєї стратегії Beyond100, яка дозволить марці досягти вуглецевої нейтральності у 2030 році. Відправною точкою стане той самий перший електромобіль, виробництво якого буде налагоджено на головному заводі бренду в Крю.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img