Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіУ Болгарії почали продавати надпотужний гіперкар, якого ще не існує

У Болгарії почали продавати надпотужний гіперкар, якого ще не існує

Болгарська компанія Alieno розпочала приймати замовлення на гіперкар Unum, якого ще не існує. За словами представників марки, максимальна швидкість Unum становитиме понад 580 км/год.

Для електрифікованого Alieno Unum підготують чотири варіанти силових установок. Залежно від модифікації на кожному колесі гіперкара розмістять від трьох до шести електродвигунів. Їхня сумарна віддача складе 2610, 3481, 4351 або 5221 к.с. Крутний момент – від 4440 до 8880 Нм. Спеціально для цього автомобіля болгари розробили батарею, що складається з графенових літій-полімерних елементів та суперконденсаторів. Попри невелику ємність (180 кВт-год), акумулятор можна буде повністю перезарядити всього за чотири хвилини за допомогою надшвидких зарядних станцій.

«Реактивний» Unum отримає 24 приводи, які працюють на стиснутому повітрі, яке зберігатиметься у спеціальному балоні з композитних матеріалів, що витримує тиск до 700 барів. Крім створення тяги, реактивні приводи залучені для підрулювання, збільшення притискної сили, а також як екстрене гальмування. Крім того, за екстремальних навантажень повітря стане елементом системи охолодження автомобіля. Ще однією фантастичною опцією таких двигунів стане осушення дороги перед гіперкаром під час дощу.

Болгарські інженери планують збирати Unum виключно вручну. На створення одного гіперкара потрібно від 18 до 30 місяців. Вартість «реактивних» моделей становитиме від 1,8 до 4,5 мільйона євро.

Підтримайте "АвтоСвіт", підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img