Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіУ Hyundai Santa Fe виявили незвичайну проблему

У Hyundai Santa Fe виявили незвичайну проблему

У США відкликають партію кросоверів Hyundai Santa Fe через незвичайний «глюк» цифрової панелі приладів – зображення на екрані може перевернутися на 180 градусів.

Судячи з фотографії, опублікованої на американському форумі власників Hyundai Santa Fe, несправність може завдати проблем водієві, оскільки за «переверненими» шкалами складно визначити поточну швидкість і зчитувати інші показники на панелі приладів. Це, своєю чергою, може призвести до небезпечної ситуації на дорозі.

Відгук поширюється на 714 примірників Santa Fe з гібридною силовою установкою, які були зроблені в період з 25 жовтня до 1 грудня 2021 року. У самій компанії припустили, що проблема може бути пов’язана з одним з резисторів, застосованих на медіапристрої, який починає поводитися некоректно за «екстремально низьких» температур (за яких саме, не уточнюється). Також у Hyundai підкреслили, що зображення на екрані може перевернутися тільки при першому запуску двигуна після тривалої стоянки на холоді.

В рамках кампанії на кросоверах перевірять й, за необхідністю, замінять блоки цифрових панелей приладів повністю та безплатно.

Підтримайте "АвтоСвіт", підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img