Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіУ Німеччині заборонять станції швидкого заряджання Tesla Supercharger

У Німеччині заборонять станції швидкого заряджання Tesla Supercharger

Уряд Німеччини може заборонити експлуатацію станцій швидкого заряджання електромобілів Tesla Supercharger. Про це повідомляє видання Handelsblatt.

Таке рішення пов’язане з місцевими законами, які передбачають наявність на подібних станціях лічильника, що демонструє витрати електрики в кіловат-годинах. Виявилося, що на установках Tesla немає такого рішення.

У Tesla Supercharger відсутні подібні лічильники, оскільки інформація про процес заряджання батарей виводиться на бортову систему електромобілів або мобільний додаток. Попри те, що багато зарядних станцій інших виробників також не оснащені подібним обладнанням, саме Tesla визнана найбільшим порушником німецького законодавства в цьому контексті.

Американська компанія має велику мережу Supercharger по всій Німеччині. Тільки біля Дюссельдорфа знаходиться близько 40 станцій, вартість заправки на яких становить 70 центів за кВт-год електроенергії. При цьому уряд країни не планує одразу штрафувати Tesla чи закривати електричні станції. Щоб уникнути санкцій, американській компанії необхідно модернізувати обладнання відповідно до місцевого законодавства.

До речі, ви маєте можливість придбати чашку, термокухоль або пляшку з логотипом Tesla у нашій крамниці – собі або на подарунок.

Підтримайте "АвтоСвіт", підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img