Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіУ нового пікапа Toyota виявили небезпечний дефект

У нового пікапа Toyota виявили небезпечний дефект

Toyota оголосила про відкликання 31,4 тисячі пікапів Tundra третього покоління. Причиною кампанії став небезпечний «глюк», який може дезінформувати водія та стати причиною аварії.

У ремонт відправлять партію стандартних Tundra, випущених з 3 листопада 2021 року до 12 липня 2022 року, а також гібридні пікапи, вироблені з 15 березня до 8 липня 2022 року. До збою схильні автомобілі, укомплектовані системою кругового огляду. Вона містить комплекс камер, встановлених з усіх боків, що дають огляд на 360 градусів. Під час руху заднім ходом повинна автоматично вмикатися задня камера, але на екрані з’являється зображення з камери, встановленої спереду.

До речі, це вже не перша проблема з системою кругового огляду на Tundra третього покоління. Раніше компанії вже довелося відкликати понад 18 тисяч пікапів через те, що в холодну погоду задня камера зовсім не вмикається.

Інший програмний «глюк» цього року виявили на Hyundai Santa Fe. У корейського кросовера проблема була пов’язана з цифровою панеллю приладів – картинка на екрані переверталася на 180 градусів.

Підтримайте "АвтоСвіт", підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img