Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіУ Росії замість Renault збиратимуть «Москвичі»

У Росії замість Renault збиратимуть «Москвичі»

Московський завод Renault, якого французи позбулися через війну, розв’язану РФ проти України, не буде законсервований. Як повідомив мер рашистської столиці Сергій Собянін, з конвеєра знову сходитимуть автомобілі під маркою «Москвич», яку планується відродити за допомогою КамАЗу.

Спочатку, за твердженням Собяніна, буде налагоджено виробництво легкових «Москвичів» з двигуном внутрішнього згоряння, а згодом під історичним брендом організують випуск електромобілів. При цьому планується досягти максимального рівня локалізації більшої частини складальних компонентів. Втім, «планується» та «досягти» – речі зовсім різні. З урахуванням того, що РФ з кожним днем ​​все ближче до глибокої ізоляції від цивілізованого світу, далі вологих мрій ця авантюра ризикує не піти.

Нагадаємо, група Renault позбулася російських активів. Частка в АвтоВАЗі (67,69% акцій) перейшла НАМІ, а московський завод Renault – владі рашистської столиці. На його потужностях випускалися кросовери Renault Duster та Kaptur, а також брат-близнюк «Дастера» – Nissan Terrano.

Завітайте до крамниці "АвтоСвіту" за аксесуарами та подарунками для автомобілістів. Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_img