Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіВартість компанії Tesla зросла до рекордної суми

Вартість компанії Tesla зросла до рекордної суми

Ринкова вартість компанії Tesla вперше в історії досягла позначки 1 трлн доларів. Причиною такого зростання стало замовлення 100 тисяч електромобілів з боку компанії Hertz.

Сервіс оренди автомобілів Hertz поставив перед собою амбітне завдання – запропонувати найбільший парк прокатних електромобілів у Північній Америці та один із найбільших у світі. Як зазначають їхні офіційні представники, незабаром електромобілі становитимуть близько 20% всього світового автопарку Hertz. Згідно з підрахунками аналітиків, ця угода має принести Tesla близько 4,2 млрд доларів.

Tesla має повністю виконати замовлення до кінця 2022 року. Відповідно до контракту, клієнти Hertz матимуть можливість заряджатися в мережі зарядок Tesla Supercharge, при цьому сама Hertz розраховує розвивати власну інфраструктуру для заряджання електричного транспорту.

Нагадаємо, що раніше стало відомо про чергову затримку введення в експлуатацію німецького заводу Tesla в Берліні. Терміни швидше за все перенесуть на початок 2022 року. Сталося це через регіональне міністерство довкілля, яке має провести чергову консультацію з питань екології. З 2 по 22 листопада будуть розглянуті скарги від суспільства щодо майданчика Tesla, після чого уряд має надати дозвіл на повноцінну експлуатацію фабрики.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img