Автомобільні бренди в Україні
Автомобільні бренди в Україні
ГоловнаНовиниВ світіВласників BMW визнали найбільш схильними до психічних розладів

Власників BMW визнали найбільш схильними до психічних розладів

Британське видання ScrapComparison провело дослідження, під час якого з’ясувало, власники автомобілів яких марок найчастіше страждають на психопатичні розлади.

У дослідженні взяли участь 2000 осіб, яких просили назвати марку, модель, колір та номерний знак свого автомобіля. Після цього всі респонденти пройшли тест на психопатію, результат якого оцінювали за 36-бальною шкалою, де від 0 до 18 балів вважали нормальним показником, а результат від 19 до 26 балів свідчив про ймовірну схильність до психічних розладів. Згідно з методикою, якщо людина набирає понад 27 балів, вона є психопатом.

За результатами опитування, загальний середній бал становив 6,6. При цьому найбільше відзначилися власники BMW. Їх показник у середньому становив 12,1 бала, що свідчить про високу схильність до прояву психопатичних характеристик. На другому місці з результатом 11,7 бала розташувалися водії Audi. Замикають трійку психічно неврівноважених автовласників із 7 балами власники машин марки Fiat.

Найбільш адекватними водіями, згідно з дослідженням, стали власники автомобілів Skoda, Kia та SEAT.

Ще цікавіше, що показник власників BMW виявився не найвищим серед респондентів – власники електромобілів набрали середній бал 16 із 36 можливих. Власники гібридних машин трохи менш схильні до розладів, їх результат склав 10 балів, а ось власники машин із традиційним ДВЗ отримали лише 5,2 бала.

Підпишіться на наш Telegram-канал або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.