Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіVolkswagen анонсував відродження бренду Scout

Volkswagen анонсував відродження бренду Scout

Volkswagen AG офіційно підтвердив відродження історичної марки Scout. І не просто словами: компанія показала перші скетчі майбутніх моделей марки – позашляховика та пікапа.

За словами керівника Volkswagen Герберта Дісса, Scout дозволить німецькому автогіганту зміцнитися на північноамериканському ринку – «одному з найбільш динамічних ринків електромобілів», де популярні пікапи та позашляховики.

Під випуск автомобілів марки Scout Volkswagen створить підрозділ, який матиме чотири роки, щоб розробити автомобілі, протестувати їх і налагодити виробництво. Прототипи пікапа та позашляховика мають бути готові до 2024 року, а товарні версії – до 2026-го. Вже відомо, що виробництво організують у США, але де саме, поки що не уточнюється. Можливо, це буде побудований з нуля завод спеціально для електричних Scout, яким обіцяно нову платформу.

Нову марку назвуть на честь легендарного позашляховика International Harvester Scout, який випускався з 1960-х до 1980-х років, конкурував із Jeep та пропонувався у вигляді пікапа та позашляховика. У 2021 році Volkswagen придбав компанію Navistar – наступника International Harvester, а разом із нею отримав права на бренд. Судячи з дизайнерських замальовок, новинкам дістанеться не лише історичне ім’я, але й відповідний дизайн.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img