Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіVolkswagen показав фото салону нового Amarok

Volkswagen показав фото салону нового Amarok

Volkswagen Commercial Vehicles показав салон нового Amarok. Передня панель пікапа буде зроблена подібною до аналогічної у Ford Ranger.

Amarok другого покоління матиме віртуальну комбінацію приладів, вертикальний «планшет» і понад 30 асистентів, з яких 20 стануть для «Амарока» новими. Серед них контроль смуги руху, розпізнавання дорожніх знаків, круговий огляд і адаптивне освітлення. За останнє відповідатимуть матричні фари IQ.Light, але вони стануть частиною опціонального оснащення. Управляти клімат-контролем тепер пропонується через меню аудіосистеми, хоча «Форд» стандартний блок зберіг. У «Амарока» ж на його місці лише кілька клавіш.

У гаму двигунів увійдуть дизельна «шістка» 3.0, а також бензинові та дизельні «турбочетвірки» у поєднанні з трьома типами приводу. Базові версії будуть передньоприводними, старшим модифікаціям дістануться повноприводні трансмісії.

Запуск пікапа заплановано на кінець 2022 року. Залежно від ринку запропонують варіанти з одинарною та подвійною кабіною, хоча й ті та інші випускатимуть на заводі Ford у передмісті Преторії.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img