Volkswagen потрапив під слідство за першоквітневий жарт

Volkswagen потрапив під слідство за першоквітневий жарт

Невдалий першоквітневий жарт Volkswagen про перейменування у Voltswagen загрожує автовиробникові неприємностями. Комісія з цінних паперів США почала розслідування: фахівцям належить з’ясувати, чи позначилася необачна заява компанії на вартості її акцій.

Про хід розслідування інформації поки немає. Der Spiegel повідомляє, що американське представництво Volkswagen, яке й запустило «качку» про перейменування марки, вже отримало запит на надання даних від Комісії з цінних паперів і буде співпрацювати зі слідством.

Повідомлення про те, що Volkswagen має намір перейменуватися у Voltswagen в США, розійшлося по закордонних ЗМІ напередодні 1 квітня 2021 року. Багато видань засумнівалися, що подібний хід можливий, і припустили, що це лише передчасний першоквітневий жарт. Однак 30 березня на сайті Volkswagen of America дійсно з’явилася інформація про те, що компанія готується до ребрендингу, запланованого на травень: нібито, електрокари марки відтепер будуть продаватися на американському ринку під маркою Voltswagen.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Maserati показала тизеры нового кроссовера Grecale

Через добу після публікації релізу з’ясувалося, що це був лише маркетинговий хід для залучення уваги до електрокару ID.4 – словом «voltswagen» компанія хотіла обіграти слово «вольт», що позначає одиницю вимірювання електричного потенціалу.

Автовиробник визнав, що «жарт зайшов занадто далеко» і вибачився за те, що ввів громадськість в оману. Невдалий жарт вдарив по іміджу Volkswagen і підірвав довіру громадськості до німецького автовиробника. Тепер до репутаційних проблем додалося ще і розслідування Комісії з цінних паперів США.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Volkswagen высмеял Subaru в новом рекламном ролике

Підпишіться на наш Telegram-канал або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.