Автомобільні бренди в Україні
Автомобільні бренди в Україні
ГоловнаНовиниВ світіVolkswagen розкрив інформацію про мотори Amarok нового покоління

Volkswagen розкрив інформацію про мотори Amarok нового покоління

Компанія Volkswagen продовжує кампанію підтримки інтересу до пікапа Amarok наступного покоління. Разом з черговою фотографією автомобіля з’явилася інформація й про моторну гамму.

З великою ймовірністю йдеться під капот Volkswagen Amarok будуть встановлювати «фордівські» агрегати EcoBoost, оскільки німецький пікап другої генерації розділить платформу з Ford Ranger. Раніше було озвучено припущення, що від Ranger «німцю» дістануться двигуни V6 3.0 та «четвірка» 2.0 з одним або двома турбокомпресорами. Чи це так, дізнаєшся зовсім скоро, оскільки прем’єра Amarok відбудеться влітку цього року.

Зі зміною покоління Amarok збереже пропорції попередника, але стане сучаснішим: у салоні з’являться цифрова панель приладів, великий екран мультимедійної системи та новий важіль селектора трансмісії. У Volkswagen все це називають «силою та потужністю з чіткою ДНК бренду».

Виробництво Volkswagen Amarok організують на заводі в Аргентині, а потім виробництво налагодять ще й на підприємстві Ford у південноафриканському Сілвертоні.

Підпишіться на наш Telegram-канал або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.